Kamion edhe bager

Shitet nga: fidan 09 Jan 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR   50 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mjetet jan ne gjendje shum tmir pune per ma shum info kontakto ne 044749942 kamijon edhe bageri ka 25000€ secili
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim