Kamion frigoo

Shitet nga: Milan 25 Sht 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodajem kamione sa hladnjacom ili bez vise komada,Marke IVECO.
Cena po dogovoru ..
Tel: 044 821 635
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim