Kamion frigorifer

Shitet nga: Ismail 23 Nën 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamionin frigorifer,3.5 ton,i tipit Ford,me plin dhe benzin,
Kamioni ka regjistrim deri ne tetor 2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim