Kamion iveco

Shitet nga: Islam 30 Sht 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim