Kamion iveco

Shitet nga: Shahip 31 Tet 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet iveco 2.5(35 12) viti i prodhinit 1997.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim