Kamion iveco

Shitet nga: Shahip 03 Nën 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamion iveco 2.9 viti i prodhimit 1998
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim