Kamion iveko 10.150

Shitet nga: Ardiani 01 Jan 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamjon iveko euro cargo 10.150 ne gjendje te rregullt rks i skaduar 150e denim qmimi 4200e tel 045 407 903 viti i prodhimit 91
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim