Kamion kipper

Shitet nga: halil 07 Jan 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamjoni. 26 28 me trap tpar ose ndroj me 26 35
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim