Kamion man 8163

Shitet nga: Bekim 14 Tet 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 400 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioni MAN 8163 i po sa ardhur nga gjermania me dogan te paguar viti i prodhimit 2000 ne gjendje shum te mir teknike edhe optike per informata te metutjeshme lajmrohuni ne numrin e telefonit te lartpermendur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim