Kamion me vinc 12 ton

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Dion Platform 30 Gsh 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

27 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamion Scania R112HL 4x2 viti 88, vinci EFFER 430 4s + fly jib EFFER 4s, viti 2001, + Radiokomande. + korpe per dy persona,viti 2015, vinci me certifikate inspektimi te vlefshme deri Korrik 2018, Km: 330000, Ore pune:8000, Gjendje pune shume te mire. Vendndodhja Tirane
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim