Kamion miler kiper

Shitet nga: jetish 03 Sht 01:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
sanak per kamion miler kiper per man mercedes iveco
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim