Kamion ne gjendje te rregullt

Shitet nga: kamion 06 Sht 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 700 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kamioni esht ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim