Kamion per bartjen e veturave daf45 viti 2000

Shitet nga: Blerim Shkodra 17 Dhj 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

21 555 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin per bartjen e veturave DAF 45 viti 2000, km 141000 te kaluara, ne gjendje perfekte,RKS i regjistruar, per me shum kontaktoni ne nr. 044116746

Tag:
Bmw,audi,opel,peugeot,mercedes,golf,passat,seat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim