Kamion

Shitet nga: afrim dragusha 13 Dhj 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
iveco euro cargo ngjendje t rregullt rexhistrim ka servisin e kryn me shtrat mundsi ndrrimi me ndonje kerr ose kombi PRES BLERES SERIOZ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim