Kamion

Shitet nga: Kujtim 08 Shk 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shiten kamionat ne gjendje shum te mir 1 vit regjistrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim