Kamion

Shitet nga: Naser Haziri 07 Mar 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Kamion Volvo F12-Viti 1989 ne gjendje te rregullt.Kamioni eshte i qlajmrum gjithashtu eshte ne gjendje te mir tenknike gjithashtu bej ndrrim me ndonje kamion ma te vogel. Qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim