Kamiona bagera te ndryshem

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Fati com 01 Shk 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamiona makina te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim