Kamionet Iveco 2.3 16 V 2002

Shitet nga: iveco 04 Shk 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Iveco 2.3 16 V 2002 n gjendje t mir teknike tel ..viber +38643885123
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim