Kamionet T4 1.9 diezel

Shitet nga: vullnet 28 Shk 00:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamionet wolswagen transporter t4 viti i prodhimit 93, 1.9 diesel i thjesht tri ulse, ne gjendje te mire teknike, qmimi sipas marrveshjes, ndrrim i mundshem me pikap. nr kontaktues. 045532601 ose 044545181
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim