Kamionet Daaf 2.5 dizell rks

Shitet nga: ylli 10 Gsh 08:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamioneta daf gjendet ne rregull ka batarin me garancjon (okllomatorin) 6gumat e dimrit etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim