Kamionet Ford Transit

Shitet nga: Kastriot 24 Tet 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamioneta eshte ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim