Kamionet Lt -98 flm u shittttt

Shitet nga: Xifi 22 Tet 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamionet Lt e sapo ardhur nga zvicra viti 1998 gjatesia e sanakut 3.70 cm gjeresia 2.05 cm lartesia 2.20 cm per me shume informata 044664280
Lt iveco mercedes-sprinter kamionet Krafter T5 T4 fiat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim