Kamionet T4

Shitet nga: Fatmir 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamioneten VW T4 viti I prodhimit nfund t'94-ës 2.4 dizel ne gjendje shum te mir teknike dhe mekanike.Posedon timon hidraulik, ngjyr te bardh, rexhistrim deri me.10.07.2016 etj, perkthim I menjehershem .Per me shum info telefononi ja vlenn!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim