Kamionet iveco eurocargo

Shitet nga: Afrim 02 Dhj 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 100 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamijoni iveco euro cargo ngjendje t rregullt i servisum rexhistrim 6mujj me shtrat tempomat 6shpejtsi

PRES BLERËS SERIOZ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim