Kamionet volkswagen L80

Shitet nga: Burum 02 Dhj 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionet volkswagen l80 i ardhur nga gjermania ne gjendje shum te mir per me shum mund te na kontaktoni ne 049573843
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim