Kamionet

Shitet nga: Sabit Shabani 12 Dhj 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
i sapo ardhur nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim