Kamioneta e sapoardhur nga Suedia

Shitet nga: Xiki 18 Nën 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioneta e tipit Renault,viti 1998 e sapoardhur nga Suedia ende i pa doganuar. Kjo kamionet munde te vozitet me kategorin **B** (3.5 ton). -Kilometrazha:250000-280000 -Disel -Eshte ne gjendje te mire dhe motori i punon shume mire pa asnje verejtje,eshte shume e pershtatshme per transportin e mobiljeve,kafsheve,per tu bere frigorifer etj. Kamioneta posedon: -Liftin ngarkues mbrapa -Dy dyer anesore ne sanak (bagazh) te cilat mund te hapen. -Dy ulese brenda kabines. -Ka te vendosura gomat e dimrit ne gjendje shume te mire. -Dimensionet e sanakut(bagazhit) 4.05 metra gjatesia, 2.10 metra gjeresia dhe 1.95 metra lartesia,dimensionet jan te hapesires brenda sanakut(bagazhit).. Verejtje: Nuk pergjigjemi ne SMS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim