Kamionete MAN

Shitet nga: Elhad Ternava 16 Mar 08:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mani i bardh viti i prodhimit 1996 , 33.372 posedon klim ne gjendje shum te mir. RKS


Mani i gjelbert viti i prodhimit 1995 , 26.422 posedon klim ne gjendje shum te mir. RKS


Mani i kuq - shleper viti i prodhimit 2000 , 19.463 posedon klim , ritajder , intajder , tempomat eshte ne gjendje shum

te mir , rimorkio viti i prodhimit 1997 kogell 3 boshtor , te regjistruar me tabela KS.

Per qmim kontakto ne keta nr, jane mundshme edhe ndrrimet me vetura.


Nr. kontaktues

044-114-892

045-202-955
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim