Kamioni

Shitet nga: Qendrim 20 Nën 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin 13 20 . ne gjendje te rregullt . te regjistruar . Pa sanak
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim