Kamioni MAN

Shitet nga: Ekrem 14 Dhj 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kAMIONI MAN ME KRAN I ARDHUR NGA GJERMANIJA, VITI I PRODHIMIT 2000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim