Kamioni MAN

Shitet nga: Ekrem 16 Dhj 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamioni MAN me kran i ardhur nga Germanija ,në gjendje të rregullët .Viti i prodhimit 2000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim