Kamioni MAN

Shitet nga: Ekrem 28 Dhj 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamioni man me kran i ardhur nga gjermanija , ngjendje të rregult viti i prodhimti 2000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim