Kamioni Man

Shitet nga: Defrim 27 Jan 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Urgjent shes kamionin man , ne gjendje shum te mire .
Tel 049816456/044204774
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim