Kamioni mercedes 207 dielsel i regjistruar

Shitet nga: Shaip Gashi 01 Tet 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioni mercedes benz 207 diesel i regjistruar ne gjendje te rregullt teknike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim