Kamionin 13 20

Shitet nga: Qendrim Tahiri 04 Mar 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamioni 13 20 me regjistrim me ramp dhe me prateqi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim