Kamjon Mercedes

Shitet nga: rama 23 Shk 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR   4 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamjoni mercedes 8 14 viti 91 rks n gjendje t rregullt qmimi 3500 tel 045 925 162
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim