Kamjon 8 14 Mercedes

Shitet nga: Ardiani 22 Nën 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamjon mercedes 8 14 rks i skaduar ne gjendje shum te mir viti i prodhimit 87 qmimi 2900e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim