Kamjon Per shpime te Bonarve dheGjomekanike

Shitet nga: burim 25 Qer 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR   8 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Kamjon per shpim te bunair dhe shpim gjomekanike
Tip TAM
4X4
Makinshpuse GEM 500
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim