Kamjonet Iveco ndrrimi i mujshëm

Shitet nga: Xhavit 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim