Kmijonet fijat

Shitet nga: xxxxxx 01 Jan 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamioneten fiat n gjendje shum t mir shum i rujtum 4here4 nr kontak vibert 049 34 94 84 044 370 863
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim