Kolic per makin

Shitet nga: No name 15 Mar 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kolic per makin gjatesia eshte 2 metra e gjate dhe 1 e gjëre eshte me amortizera osin e pezhos esht shuefort
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim