Kombe Fiat

Shitet nga: Arsim bozhdaraj 06 Shk 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shesim fiatin shummm i mir
Edhe maqina te zdruktaris i shesim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim