Kombe Fiat Ducato

Shitet nga: arben 24 Sht 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
fiat dukato
shim immrujtun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim