Kombe Fiat Ducato

Shitet nga: xxxxxxx 07 Jan 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kaminete shum n gjendje t mir fiat ducato 4x4 nr kontakt 049 34 94 84 044 370 863
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim