Kombe Ford Taurus dizel

Shitet nga: Medi Gashi 12 Dhj 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Fod 2.5.Dizel.viti i prodhimit.2008.i ardhun nga Austria Klim Centrall Muzik Ne Gjendje shum te mir teknike Goma Te Mire M+S.Ne Komaran Te AL Petrol.25.Km Prej Prishtine Bejm edhe Ndrrime Me Mercedes edhe Golf edhe Opel edhe Bmw edhe Ford edhe Jetta edhe Passat edhe Vectra edhe Rnault mundeni me thirr ju lutem mos dergoni sms.Nr.044353209Nga ora 10.00.Deri.22.00.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim