Kombe Mercedes

Shitet nga: besim 04 Tet 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kombin mercedea 207 ngjendje te rregullt gomat e rea per me shum kontakto ne tel 044-314-635
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim