Kombe Mercedes

Shitet nga: kujtim 28 Jan 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shiten dy kombi mercedes 2.5 viti 2005 cdi
Dhe vw 2.5 diesel te dy jan te doganuar qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim