Kombe VW T2

Shitet nga: muhamet 13 Dhj 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kombi shum i rujtun ka rexhistrim 1.7 disell
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim