Kombe VW T2

Shitet nga: t2 25 Dhj 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kombin 1.9 dizell edhe 11 muj regjistrim kombi osht ne gjendje te rregullt ndrom i munshum me bmw audi dhe mercedes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim