Kombe VW T2

Shitet nga: Xhevat 26 Jan 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes t2 1,9 dizell rigjstrim der me 6_7 2016 ulse 7 asht ne gjendje shum te mir bejm edhe ndrrim me naj vetur mat Vogel qmimi me pare 1000 me ndrrim 1300
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim